Newsletter
Dla każdego zapisanego punkty lojalnościowe. Zapraszamy.
Google Translate
 
O firmie

https://www.google.pl/maps/place/W%C5%82o%C5%9Bcia%C5%84ska+1,+Szczecin/@53.398019,14.525704,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x47aa08ea77165473:0xb6da53303c75d261

Firma "Kufer" działa na rynku od 2008r. Zajmuję się sprzedażą pasmanterii, firan, zasłon, karniszy, pościeli, kołder i poduszek. Mimo że jesteśmy młodzi na rynku to prężnie się rozwijamy i wyznaczamy sobie nowe cele.
 

 

Od samego początku świadczymy usługi szycia firan i zasłon oraz aranżacji wystroju okna poprzez projekt w domu klienta oraz montaż i upinanie dekoracji. Dokształcamy się uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach. Odwiedzamy targi wiążące się z naszą branżą, co pozwala nam na oferowanie klientom nowoczesnych tkanin i pomysłów. Szyjemy rolety rzymskie, londyńskie, dekoringi, panele, ekrany, itp. Współpracujemy z  producentami polskimi jak i również zagranicznymi, takimi jak ADO, HAFT, POLDERRAJDER, POLONTEX, MARGO TEXTIL,  DEKORIA, RASCH, VILINE, PAMAL, DEKORINA, OZLEM, VADAIN INTERNATIONAL, KAMP-AL., DEKOMA, MARKIZETA, GAROTEX  dzięki czemu mamy największy wybór tkanin i firan w Szczecinie.

 

W roku 2010 przejęliśmy "Zakład Czyszczenia Pierza oraz Szycia Kołder i Poduszek". W chwili obecnej jesteśmy producentem kołder i poduszek z pierza i puchu.

 

W branży "Pasmanteria" posiadamy największy asortyment na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

 

Zapraszamy do współpracy - Dekoratorów Wnętrz oraz Architektów.

 

 

Firma "Kufer" jest nastawiona na świadczenie najlepszej jakości usług oraz oferowanie klientom szerokiej gamy produktów.

 

 

 

Sprzedaż Hurtowa

 

     Drodzy klienci w związku z prężnym  rozwojem  firmy i dużym zainteresowanie płynącym z Waszej strony na zakupy w ilościach hurtowych i cenach hurtowych pragniemy zaproponować Wam SPRZEDAŻ HURTOWĄ.

     Mamy nadzieje że Nasza propozycja spotka się z Waszym dużym zainteresowaniem dlatego zapraszamy do współpracy sklepy pasmanteryjne, zakłady produkcyjne, instytucje oraz branżowców.

 

      

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Jestesmy w katalogu firm - Firma w Necie
Sklep internetowy Shoper.pl